GT Slammer Specificaties en Beoordelingen
GT Slammer specificaties
| Algemene Informatie | |
|---|---|
| Model Naam | GT Slammer |
| Merk/Fabrikant | GT Bicycles |
| Jaar van Uitgave | 2022 |
| Land van Herkomst | USA |
| BMX Fiets Type | freestyle |
| Bedoeld Vaardigheidsniveau | beginner |
| Bedoelde Leeftijdsgroep | jeugd |
| Frame & Geometrie | |
| Frame Materiaal | hi-tensile staal |
| Frame Grootte | 20.5" |
| Hoofdbuishoek | 75.5 graden |
| Zadelpenhoek | 71 graden |
| Kettingsteun Lengte | 13.7" |
| Bracket Hoogte en Type | Mid |
| Interne Kabelgeleiding | nee |
| Vork & Sturen | |
| Vork Materiaal | hi-tensile staal |
| Stuurpen Type | getrapt |
| Aandrijving | |
| Aandrijving Type | enkele versnelling |
| Crank Type | 3-delig |
| Crankarm Lengte | 170mm |
| Tandwielgrootte | 25T |
| Ketting Type | standaard |
| Pedalen Type | platform |
| Remsysteem | |
| Rem Type | U-rem |
| Detangler/Gyro Systeem | nee |
| Verwijderbare Rembeugels | nee |
| Wielen & Banden | |
| Wielgrootte | 20" |
| Velg Materiaal en Breedte | Aluminium, 36mm |
| Aantal Spaken | 36h |
| Band Type | park/dirt |
| Band Breedte | 2.3" |
| Tubeless Klaar | nee |
| Cockpit & Contactpunten | |
| Stuur Breedte en Hoogte | 8.75", 2" |
| Stuur Materiaal | hi-tensile staal |
| Stuurpen Type | top load |
| Grip Type | flensloos |
| Zadel Type | pivotaal |
| Zadelpen Type en Verstelbaarheid | 25.4mm, vast |
| Pinnen & Accessoires | |
| Inbegrepen Pinnen | nee |
| Naafbeschermer | nee |
| Kettingspanners | nee |
| Pasvorm & Maatvoering | |
| Aanbevolen Rider Hoogte Bereik | 4'8" - 5'4" |
| Fiets Gewicht | 28 lbs |
| Gewichtslimiet | 220 lbs |
| Verpakking & Assemblage | |
| Fiets Gewicht in Doos | 32 lbs |
| Doos Afmetingen | 54" x 28" x 8" |
| Assemblage Vereist | 85% |
| Meegeleverde Gereedschap | basisgereedschap |
| Prijs & Beschikbaarheid | |
| Adviesprijs | $299.99 |
| Markt Beschikbaarheid | USA, Canada, Europa |
| Kleur Opties | Zwart, Blauw, Rood |
| Garantie Dekking (Frame) | Lifetime |
| Garantie Dekking (Onderdelen) | 1 jaar |
Voor- en Nadelen van GT Slammer
| Voordelen | Nadelen |
|---|---|
| Stevig frame | Zwaar in gewicht |
| Goede prijs-kwaliteitverhouding | Beperkt kleuropties |
| Comfortabele zithouding | Matige versnellingen |
Veelvoorkomende Problemen met GT Slammer
| Zadel zit los |
| Remmen piepen bij het remmen |
| Ketting valt regelmatig af |
| Voorband loopt regelmatig leeg |
| Stuurslot werkt niet goed |
| Versnellingen schakelen niet soepel |
| Achterlicht werkt niet meer |
Beoordelingen van Gebruikers over GT Slammer
| Naam: Lisa | Beoordeling: Geweldige fiets, comfortabel en stevig. Ik ben er erg blij mee! |
| Naam: Daan | Beoordeling: De GT Slammer is een geweldige keuze voor dagelijks gebruik. Rijdt soepel en ziet er stoer uit. |
| Naam: Sophie | Beoordeling: Ik ben zeer tevreden met mijn GT Slammer. Goede kwaliteit en betaalbaar. |
| Naam: Tim | Beoordeling: De GT Slammer overtreft mijn verwachtingen. Stevig frame en comfortabele zit. |
Veelgestelde Vragen over GT Slammer
-
Wat is het model van de GT Slammer-fiets?
Het model van de GT Slammer-fiets is GT Slammer.
-
Wat is het materiaal en de breedte van de velg van de GT Slammer-fiets?
De velg van de GT Slammer-fiets is gemaakt van legering en heeft een breedte van 36 mm.
-
Heeft de GT Slammer-fiets interne kabelgeleiding?
Nee, de GT Slammer-fiets heeft geen interne kabelgeleiding.
-
Wat is het gewichtslimiet voor de GT Slammer-fiets?
Het gewichtslimiet voor de GT Slammer-fiets is 220 lbs.
-
Welk type remmen heeft de GT Slammer-fiets?
De GT Slammer-fiets heeft U-remmen.
-
Is de GT Slammer-fiets tubeless ready?
Nee, de GT Slammer-fiets is niet tubeless ready.
-
Welke kleuropties zijn beschikbaar voor de GT Slammer-fiets?
De kleuropties voor de GT Slammer-fiets zijn zwart, blauw en rood.
-
Wat is de MSRP van de GT Slammer-fiets?
De MSRP van de GT Slammer-fiets is $299.99.
-
Moet de GT Slammer-fiets geassembleerd worden bij aankoop?
Ja, 85% van de GT Slammer-fiets moet worden geassembleerd bij aankoop.
-
Worden er pegs meegeleverd met de GT Slammer-fiets?
Nee, er worden geen pegs meegeleverd met de GT Slammer-fiets.