Mongoose Fireball 26 Specificaties en Beoordelingen
Mongoose Fireball 26 specificaties
| Algemene Informatie | |
|---|---|
| Modelnaam | Mongoose Fireball 26 |
| Merk/Fabrikant | Mongoose |
| Jaar van Uitgave | 2021 |
| Land van Herkomst | China |
| BMX Fiets Type | freestyle |
| Bedoeld Vaardigheidsniveau | intermediair |
| Bedoelde Leeftijdsgroep | volwassenen |
| Frame & Geometrie | |
| Frame Materiaal | chromoly |
| Frame Grootte | 26" |
| Hoek Balhoofdbuis | 75.5 graden |
| Hoek Zitbuis | 71 graden |
| Lengte Achtervork | 15.4" |
| Hoogte en Type Bracket | Mid |
| Interne Kabelgeleiding | nee |
| Vork & Sturing | |
| Vork Materiaal | chromoly |
| Type Balhoofdbuis | threadless |
| Aandrijving | |
| Type Aandrijving | single-speed |
| Type Crankstel | 3-delig |
| Lengte Crankarm | 175mm |
| Grootte Tandwiel | 25T |
| Type Ketting | standaard |
| Type Pedalen | platform |
| Remsysteem | |
| Type Rem | U-rem |
| Detangler/Gyro Systeem | nee |
| Verwijderbare Remmontage | ja |
| Wielen & Banden | |
| Wielmaat | 26" |
| Materiaal en Breedte Velgen | Dubbelwandig legering |
| Aantal Spaken | 36h |
| Type Band | knobby |
| Breedte Band | 2.3" |
| Tubeless Ready | nee |
| Cockpit & Contactpunten | |
| Breedte en Hoogte Stuur | 29" breedte, 9" hoogte |
| Materiaal Stuur | chromoly |
| Type Stuurpen | top load |
| Type Handvatten | gefleesd |
| Type Zadel | pivotal |
| Type Zadelpen en Verstelbaarheid | 25.4mm, verstelbaar |
| Pinnen & Accessoires | |
| Pinnen Inbegrepen | nee |
| Naafbeschermer | nee |
| Kettingspanners | nee |
| Pasvorm & Maatvoering | |
| Aanbevolen Ruiterhoogtebereik | 5'6" - 6'2" |
| Fiets Gewicht | 29 lbs |
| Gewichtslimiet | 250 lbs |
| Verpakking & Assemblage | |
| Fiets Gewicht in Doos | 32 lbs |
| Doos Afmetingen | 56" x 30" x 8" |
| Assemblage Vereist | gedeeltelijke assemblage vereist |
| Inbegrepen Gereedschap | assemblagegereedschap inbegrepen |
| Prijs & Beschikbaarheid | |
| Adviesprijs | $599.99 |
| Marktbeschikbaarheid | Noord-Amerika, Europa, Azië |
| Kleuropties | Zwart, Rood |
| Garantiedekking | 1 jaar frame, 90 dagen onderdelen |
Voor- en Nadelen van Mongoose Fireball 26
| Voordelen | Nadelen |
|---|---|
| Lichtgewicht frame | Hoog geprijsd |
| Schijfremmen voor goede remkracht | Beperkt kleuropties beschikbaar |
| Goede wendbaarheid op ruw terrein | Niet geschikt voor lange afstanden |
Veelvoorkomende Problemen met Mongoose Fireball 26
| Zwakke remprestaties |
| Ketting valt regelmatig eraf |
| Kraakgeluiden tijdens het fietsen |
| Schokdemper lekt olie |
| Problemen met schakelen tussen versnellingen |
| Loszittend stuur of zadel |
| Achterwiel loopt regelmatig aan |
Beoordelingen van Gebruikers over Mongoose Fireball 26
| Peter: | De Mongoose Fireball 26 fiets is een geweldige mountainbike voor avontuurlijke ritten in ruw terrein. Het frame is stevig en de vering zorgt voor een soepele rit. |
| Lisa: | Ik ben erg tevreden met mijn Mongoose Fireball 26 fiets. De versnellingen schakelen soepel en de remmen werken goed, waardoor ik met vertrouwen kan rijden. |
| Michelle: | De Mongoose Fireball 26 fiets is perfect voor beginners en gevorderde mountainbikers. De banden bieden goede grip op verschillende ondergronden. |
| Max: | Ik heb de Mongoose Fireball 26 fiets een paar keer uitgeprobeerd en ben onder de indruk van de wendbaarheid en stabiliteit. Een topkeuze voor off-road avonturen! |
Veelgestelde Vragen over Mongoose Fireball 26
-
Hoeveel weegt de Mongoose Fireball 26 fiets?
De Mongoose Fireball 26 fiets weegt 29 lbs.
-
Welke garantie wordt er geboden bij de Mongoose Fireball 26 fiets?
De fiets wordt geleverd met een garantie van 1 jaar op het frame en 90 dagen op de onderdelen.
-
Is de Mongoose Fireball 26 fiets tubeless ready?
Nee, de fiets is niet tubeless ready.
-
Wat is de aanbevolen hoogte van de rijder voor deze fiets?
De aanbevolen hoogte van de rijder voor de Mongoose Fireball 26 fiets is tussen 5'6" en 6'2".
-
Zijn er pegs inbegrepen bij de Mongoose Fireball 26 fiets?
Nee, er worden geen pegs meegeleverd.
-
Welk type remsysteem heeft de Mongoose Fireball 26 fiets?
De fiets is voorzien van een U-brake als remsysteem.
-
Wat is de MSRP van de Mongoose Fireball 26 fiets?
De adviesprijs (MSRP) van de Mongoose Fireball 26 fiets is $599.99.
-
Moet de Mongoose Fireball 26 fiets nog geassembleerd worden bij aankomst?
Ja, er is gedeeltelijke assemblage vereist bij ontvangst van de fiets.
-
Wat is het land van herkomst van de Mongoose Fireball 26 fiets?
De Mongoose Fireball 26 fiets komt oorspronkelijk uit China.
-
Welk type aandrijving heeft de Mongoose Fireball 26 fiets?
De fiets heeft een single-speed aandrijving.