Bird Aether 9 Specificaties en Beoordelingen
Bird Aether 9 specificaties
| Algemene Informatie | |
|---|---|
| Model Naam | Aether 9 |
| Merk/Fabrikant | Bird |
| Jaar van Uitgave | 2022 |
| Land van Herkomst | Verenigd Koninkrijk |
| Type Mountainbike | cross-country |
| Bedoeld Gebruik | recreatief |
| Frame & Geometrie | |
| Materiaal Frame | aluminium |
| Frame Maat Opties | S, M, L, XL |
| Geometrie Frame | reach: 425mm | stack: 615mm | balhoofdhoek: 67.5 graden | zithoek: 74 graden | liggende achtervork lengte: 435mm | wielbasis: 1170mm |
| Axel Standaard | Boost 148mm |
| Type Bottom Bracket | BSA |
| Type Headset | IS42/IS52 |
| Interne Kabelgeleiding | ja |
| Beschermingsfuncties | frame armor, chainstay protector |
| Veerpoten Systeem | |
| Type Vering | full suspension |
| Merk en Model Voorvering | Fox Float 32 |
| Voorvering Veerweg | 120mm |
| Vering Aanpassingen | compressie, rebound, lockout |
| Vering Ontwerp/Kinematica | four-bar |
| Aandrijving | |
| Type Aandrijving | 1x |
| Aantal Versnellingen | 12-speed |
| Model Achterderailleur | Shimano Deore XT |
| Merk en Model Schakelaar | Shimano SLX |
| Details Crankstel | lengte: 175mm | kettingblad grootte: 32T |
| Bereik Cassette | 10-51T |
| Type en Merk Ketting | Shimano |
| Remsysteem | |
| Type Remmen | hydraulische schijfremmen |
| Merk en Model Remmen | Shimano Deore |
| Rotor Grootte | voor: 180mm | achter: 160mm |
| Remmontage Standaard | post mount |
| Wielen & Banden | |
| Wielmaat | 29" |
| Materiaal en Breedte Velg | intern: 25mm | extern: 30mm |
| Tubeless Ready | ja |
| Merk, Model en Breedte Banden | Maxxis Minion DHF 2.3" |
| Banden Compound en Zijkant Behuizing | dual compound, EXO |
| Banden Profiel en Ondergrond | agressief, all-mountain |
| Max Bandenspanning | 35 psi |
| Cockpit & Contactpunten | |
| Type Stuur | riser |
| Materiaal Stuur | aluminium |
| Lengte en Hoek Stuurpen | 50mm, 7 graden |
| Type Handvatten | lock-on |
| Merk en Model Zadel | WTB Volt |
| Type Zadelpen | dropper |
| Veerweg Zadelpen | 150mm |
| Diameter Zadelpen | 31.6mm |
| Pedalen Inbegrepen | nee |
| Geometrie & Pasvorm | |
| Beschikbare Frame Maten | S, M, L, XL |
| Instaphoogte | S: 730mm | M: 760mm | L: 790mm | XL: 820mm |
| Rijder Lengtebereik | 160cm - 200cm |
| Stack en Reach | S: 610mm, 420mm | M: 615mm, 445mm | L: 620mm, 465mm | XL: 625mm, 485mm |
| Effectieve Bovenbuislengte | 620mm |
| Lengte Liggende Achtervork | 435mm |
| Lengte Balhoofdbuis en Zadelpen | 130mm, 460mm |
| Prijs & Beschikbaarheid | |
| Adviesprijs | $2,999 |
| Marktbeschikbaarheid | Verenigd Koninkrijk, Europa, Verenigde Staten |
| Kleur Opties | Zwart, Rood, Blauw |
| Garantiedekking | frame: 5 jaar | componenten: 1 jaar |
Voor- en Nadelen van Bird Aether 9
| Voordelen | Nadelen |
|---|---|
| Lichtgewicht frame | Relatief hoge aanschafprijs |
| Elektrische ondersteuning voor bergopwaarts rijden | Beperkte actieradius |
| Stijlvol design | Geen geveerde voorvork |
Veelvoorkomende Problemen met Bird Aether 9
| Probleem |
| Ketting valt eraf tijdens het fietsen |
| Remmen piepen en werken niet goed |
| Versnellingen schakelen niet soepel |
| Zadel zit los en verschuift tijdens het rijden |
| Banden verliezen regelmatig lucht |
| Stuur trilt bij hoge snelheden |
| Verlichting werkt niet, zelfs na vervanging van de batterijen |
Beoordelingen van Gebruikers over Bird Aether 9
| Naam | Beoordeling |
|---|---|
| Marieke | De Bird Aether 9 is een geweldige fiets! Zeer comfortabel en snel. |
| Peter | Ik ben erg onder de indruk van de kwaliteit van de Bird Aether 9. Een aanrader! |
| Lisa | De fiets ziet er niet alleen prachtig uit, maar rijdt ook soepel en stabiel. |
| Tom | Ik ben erg tevreden met mijn aankoop van de Bird Aether 9. Een topfiets! |
Veelgestelde Vragen over Bird Aether 9
-
Hoeveel jaar is de Bird Aether 9 al op de markt?
De Bird Aether 9 is sinds 2022 op de markt.
-
Welke kleuropties zijn beschikbaar voor de Bird Aether 9?
De Bird Aether 9 is beschikbaar in de kleuren zwart, rood en blauw.
-
Wat is de maximale bandenspanning voor de Bird Aether 9?
De maximale bandenspanning voor de Bird Aether 9 is 35 psi.
-
Welk type schijfremmen heeft de Bird Aether 9?
De Bird Aether 9 heeft hydraulische schijfremmen van het merk Shimano Deore.
-
Wat is de MSRP van de Bird Aether 9?
De adviesprijs (MSRP) van de Bird Aether 9 is $2,999.
-
Wat is de type veringssysteem van de Bird Aether 9?
De Bird Aether 9 heeft een volledige veringssysteem.
-
Worden pedalen meegeleverd met de Bird Aether 9?
Nee, pedalen zijn niet inbegrepen bij de Bird Aether 9.
-
Welk merk en model zadel wordt gebruikt op de Bird Aether 9?
Op de Bird Aether 9 wordt het WTB Volt zadel gebruikt.
-
Wat is de garantiedekking voor de frame van de Bird Aether 9?
De frame van de Bird Aether 9 heeft een garantie van 5 jaar.
-
Wat is de interne kabelgeleiding van de Bird Aether 9?
Ja, de Bird Aether 9 heeft interne kabelgeleiding.