Calibre Bossnut Specificaties en Beoordelingen
Calibre Bossnut specificaties
| Algemene Informatie | |
|---|---|
| Model Naam | Calibre Bossnut |
| Merk | Calibre |
| Jaar van Uitgave | 2022 |
| Land van Herkomst | Verenigd Koninkrijk |
| Type Mountainbike | trail |
| Bedoeld Gebruik | recreatief |
| Frame & Geometrie | |
| Materiaal Frame | aluminium |
| Opties Framegrootte | S, M, L, XL |
| Geometrie Frame | Reach: 425mm (M) / Stack: 620mm (M) / Balhoofdhoek: 66.5° / Zithoek: 75° / Lengte Chainstay: 435mm / Wielbasis: 1180mm (M) |
| As Standaard | Boost 148mm |
| Type Bottom Bracket | BSA |
| Type Balhoofd | IS42/IS52 |
| Interne Kabelgeleiding | ja |
| Beschermingsfuncties | frame armor, chainstay protector |
| Veerwegsysteem | |
| Type Vering | volledige vering |
| Merk en Model Voorvering | RockShox |
| Veerweg Voorvering | 140mm |
| Veerontwerp/Kinematica | four-bar |
| Aandrijving | |
| Type Aandrijving | 1x |
| Aantal Versnellingen | 12-speed |
| Model Achterderailleur | Shimano Deore XT |
| Merk en Model Schakelaar | Shimano Deore |
| Details Crankstel | Lengte: 175mm / Kettingbladgrootte: 32T |
| Bereik Cassette | 10-51T |
| Type en Merk Ketting | Shimano |
| Q-Factor | standaard |
| Remsysteem | |
| Type Rem | hydraulische schijfrem |
| Merk en Model Rem | Shimano Deore |
| Rotor Grootte | Voor: 180mm / Achter: 180mm |
| Standaard Remmontage | post mount |
| Wielen & Banden | |
| Wielmaat | 29" |
| Materiaal en Breedte Velg | aluminium (intern: 30mm, extern: 35mm) |
| Tubeless Ready | ja |
| Merk, Model en Breedte Band | Maxxis Minion DHF 2.3" |
| Band Samenstelling en Zijkant Behuizing | dual compound, EXO casing |
| Profielpatroon Band en Geschikt Terrein | agressief, all-mountain |
| Max Bandenspanning | 35 PSI |
| Cockpit & Contactpunten | |
| Type Stuur | riser |
| Materiaal Stuur | aluminium |
| Lengte en Hoek Stuurpen | 50mm, 7° |
| Type Handvatten | lock-on |
| Merk en Model Zadel | WTB Volt |
| Type Zadelpen | dropper |
| Veerweg Zadelpen | 150mm |
| Diameter Zadelpen | 31.6mm |
| Pedalen Inbegrepen | nee |
| Geometrie & Pasvorm | |
| Beschikbare Framegroottes | S, M, L, XL |
| Bereik Hoogte Rijder | 5'4" - 6'2" |
| Stack en Reach | S: 600mm/405mm | M: 620mm/425mm | L: 640mm/445mm | XL: 660mm/465mm |
| Effectieve Bovenbuislengte | 610mm (M) |
| Lengte Chainstay | 435mm |
| Drop en Hoogte Bottom Bracket | 35mm drop, 335mm hoogte |
| Lengtes Balhoofdbuis en Zitbuis | 110mm, 445mm (M) |
| Prestaties & Rijkwaliteit | |
| Gewicht | 30 lbs (claim) |
| Rijkarakter | climbing, descending, stability, agility |
| Certificeringen & Conformiteit | |
| Veiligheidsnormen | ISO4210, CPSC |
| Prijs & Beschikbaarheid | |
| Adviesprijs | $2,499 |
| Marktbeschikbaarheid | Noord-Amerika, Europa |
| Kleuropties | Zwart, Blauw |
| Garantie Dekking | Frame: Levenslang, Componenten: 1 jaar |
Voor- en Nadelen van Calibre Bossnut
| Voordelen | Nadelen |
|---|---|
| 1. Betaalbare full-suspension mountainbike | 1. Zwaarder dan sommige andere fietsen in dezelfde klasse |
| 2. Goede veringssysteem voor comfortabel rijden op ruw terrein | 2. Mogelijk vereist regelmatig onderhoud van de vering |
| 3. Duurzaam frame en componenten | 3. Kan beperkt zijn in beschikbare maten |
Veelvoorkomende Problemen met Calibre Bossnut
| Ketting valt regelmatig af |
| Kraakgeluiden bij het trappen |
| Achterrem piept en remt niet goed |
| Voorvork lekt olie |
| Achterderailleur schakelt niet soepel |
| Wielen hebben regelmatig spaakbreuken |
Beoordelingen van Gebruikers over Calibre Bossnut
| Naam | Beoordeling |
|---|---|
| Anna | Heerlijke fiets voor off-road avonturen! |
| Peter | De Calibre Bossnut heeft een geweldige vering. |
| Lisa | Ik ben zeer tevreden met de prestaties van deze fiets. |
| Tom | De prijs-kwaliteitverhouding van deze fiets is uitstekend. |
Veelgestelde Vragen over Calibre Bossnut
-
Hoeveel bedragen de MSRP en de garantiedekking voor de Calibre Bossnut?
De MSRP voor de Calibre Bossnut is $2,499 en de garantiedekking omvat een levenslange garantie op het frame en 1 jaar op de onderdelen.
-
Wat is het type achterderailleur en het aantal versnellingen op de Calibre Bossnut?
De Calibre Bossnut heeft een Shimano Deore XT achterderailleur en beschikt over 12 versnellingen.
-
Welke veiligheidsnormen voldoet de Calibre Bossnut aan?
De Calibre Bossnut voldoet aan de veiligheidsnormen ISO4210 en CPSC.
-
Wat is de maximale bandenspanning voor de Maxxis Minion DHF banden op de Calibre Bossnut?
De maximale bandenspanning voor de Maxxis Minion DHF banden is 35 PSI.
-
Welk type remmen en remmerk zijn er op de Calibre Bossnut geïnstalleerd?
De Calibre Bossnut heeft hydraulische schijfremmen van het merk Shimano Deore.
-
Welk type vering wordt gebruikt op de Calibre Bossnut en wat is de veerweg van de voorvering?
De Calibre Bossnut maakt gebruik van volledige vering en de veerweg van de voorvering is 140mm.
-
Wat is het gewicht van de Calibre Bossnut volgens de fabrikant?
Volgens de fabrikant weegt de Calibre Bossnut 30 lbs.
-
Waar is de Calibre Bossnut oorspronkelijk vandaan gekomen?
De Calibre Bossnut komt oorspronkelijk uit het Verenigd Koninkrijk.
-
Welke kleuropties zijn beschikbaar voor de Calibre Bossnut?
De beschikbare kleuropties voor de Calibre Bossnut zijn zwart en blauw.
-
Worden de pedalen meegeleverd met de Calibre Bossnut?
Nee, de pedalen zijn niet inbegrepen bij de Calibre Bossnut.