Haro Boulevard Specificaties en Beoordelingen
Haro Boulevard specificaties
| Algemene Informatie | |
|---|---|
| Modelnaam | Boulevard |
| Merk | Haro |
| Jaar van Uitgave | 2022 |
| Land van Herkomst | USA |
| Type Mountainbike | trail |
| Bedoeld Gebruik | recreatief |
| Frame & Geometrie | |
| Materiaal Frame | aluminium |
| Opties Framemaat | S, M, L, XL |
| Geometrie Frame | Reach: 435mm / Stack: 620mm / Balhoofdhoek: 67.5° / Zitbuis hoek: 74.0° / Lengte achtervork: 435mm / Wielbasis: 1185mm |
| As Standaard | Boost 148mm |
| Type Bottom Bracket | BSA |
| Interne Kabelgeleiding | Ja |
| Frame Opslag | downtube opslag |
| Ophangsysteem | |
| Type Ophanging | hardtail |
| Merk en Model Voorvering | RockShox Judy |
| Veerweg Voorvering | 120mm |
| Afstelling Ophanging | compressie / rebound |
| Ontwerp/Kinematica Ophanging | standaard |
| Aandrijving | |
| Type Aandrijving | 1x |
| Aantal Versnellingen | 12-speed |
| Model Achterderailleur | Shimano Deore XT |
| Merk en Model Schakelaar | Shimano Deore |
| Details Crankstel | Lengte: 175mm / Kettingblad Grootte: 32T |
| Bereik Cassette | 10-51T |
| Type en Merk Ketting | Shimano HG |
| Q-Factor | n/a |
| Remsysteem | |
| Type Rem | hydraulische schijfrem |
| Merk en Model Rem | Shimano MT500 |
| Rotor Grootte | Voor: 180mm / Achter: 160mm |
| Remmontage Standaard | post mount |
| Wielen & Banden | |
| Wielmaat | 29" |
| Materiaal en Breedte Velg | aluminium, 30mm |
| Type Naaf en Engagement | standaard |
| Tubeless Ready | Ja |
| Merk, Model en Breedte Band | Maxxis Minion DHF, 2.3" |
| Samenstelling Band en Zijkant Behuizing | dual compound, EXO bescherming |
| Profiel Band en Ondergrond | agressieve noppen, all-terrain |
| Max Bandenspanning | 35 psi |
| Cockpit & Contactpunten | |
| Type Stuur | riser |
| Materiaal Stuur | aluminium |
| Lengte en Hoek Stuurpen | 60mm, 6° |
| Type Handvatten | lock-on |
| Merk en Model Zadel | WTB Volt |
| Type Zadelpen | dropper |
| Veerweg Zadelpen | 125mm |
| Diameter Zadelpen | 31.6mm |
| Pedalen Inbegrepen | Nee |
| Merk en Type Balhoofd | FSA, geïntegreerd |
| Geometrie & Pasvorm | |
| Beschikbare Framematen | S, M, L, XL |
| Bereik en Stack | Stack: 620mm / Reach: 435mm |
| Effectieve Bovenbuislengte | 615mm |
| Lengte Achtervork | 435mm |
| Prijs & Beschikbaarheid | |
| Adviesprijs | $1,499 |
| Marktbeschikbaarheid | Noord-Amerika, Europa |
| Kleuropties | Zwart, Rood |
| Garantiedekking | Frame: Levenslang / Componenten: 1 jaar |
Voor- en Nadelen van Haro Boulevard
| Voordelen | Nadelen |
|---|---|
| Lichtgewicht frame | Minder geschikt voor ruig terrein |
| Stijlvol design | Relatief hoge prijs |
| Soepele versnellingen | Beperkt aantal versnellingen |
Veelvoorkomende Problemen met Haro Boulevard
| Ketting valt eraf tijdens het fietsen |
| Remmen piepen of werken niet goed |
| Versnellingen schakelen niet soepel |
| Zadel zit los en verschuift tijdens het rijden |
| Banden verliezen regelmatig lucht |
| Stuur trilt of wiebelt bij hoge snelheden |
| Verlichting werkt niet of heeft slechte batterijduur |
Beoordelingen van Gebruikers over Haro Boulevard
| Naam: | Jan |
| Beoordeling: | 5 sterren |
| Opmerking: | Uitstekende fiets, zeer comfortabel om mee te rijden. |
| Naam: | Lisa |
| Beoordeling: | 4 sterren |
| Opmerking: | Goede kwaliteit, maar de zithouding kan beter. |
| Naam: | Peter |
| Beoordeling: | 4 sterren |
| Opmerking: | Mooi design en rijdt soepel, maar de remmen zijn wat zwak. |
| Naam: | Anne |
| Beoordeling: | 3 sterren |
| Opmerking: | Redelijke fiets voor de prijs, maar de versnellingen schakelen soms moeizaam. |
Veelgestelde Vragen over Haro Boulevard
-
Wat is de modelnaam van de Haro Boulevard fiets?
De modelnaam van de fiets is Boulevard.
-
Welk type mountainbike is de Haro Boulevard?
De Haro Boulevard is een trail mountainbike.
-
Welk merk produceert de Haro Boulevard fiets?
De fiets wordt geproduceerd door het merk Haro.
-
Wat is het materiaal van het frame van de Haro Boulevard?
Het frame van de Boulevard is gemaakt van aluminium.
-
Wat is de adviesprijs (MSRP) van de Haro Boulevard fiets?
De adviesprijs van de fiets is $1,499.
-
Welke garantiedekking wordt geboden voor de Haro Boulevard?
De fiets heeft een levenslange garantie op het frame en 1 jaar garantie op de componenten.
-
Wat is de oorsprong van de Haro Boulevard fiets?
De fiets komt uit de Verenigde Staten.
-
Welk type vering heeft de Haro Boulevard?
De Boulevard heeft een hardtail vering.
-
Wat is de maximale bandenspanning voor de Haro Boulevard?
De maximale bandenspanning is 35 psi.
-
Worden de pedalen meegeleverd met de Haro Boulevard fiets?
Nee, de pedalen zijn niet inbegrepen bij de fiets.