Spot Mayhem 130 Specificaties en Beoordelingen
Spot Mayhem 130 specificaties
| Algemene Informatie | |
|---|---|
| Modelnaam | Spot Mayhem 130 |
| Merk | Spot |
| Jaar van Uitgave | 2022 |
| Land van Herkomst | USA |
| Type Racefiets | Race |
| Bedoeld Gebruik | Racen |
| Frame & Geometrie | |
| Materiaal Frame | Carbon |
| Opties Framegrootte | XS, S, M, L, XL |
| Materiaal Voorvork | Carbon |
| Type Bottom Bracket | BB86 |
| Type Balhoofd | Geïntegreerd |
| Interne Kabelgeleiding | Ja |
| Aero Kenmerken | Aero buizen, Geïntegreerd cockpit |
| Frame Compliance Kenmerken | Carbon layup |
| Aandrijving | |
| Type Aandrijving | 2x |
| Aantal Versnellingen | 11-speed |
| Achterderailleur Model | Shimano Ultegra R8000 |
| Merk en Model Schakelaar | Shimano Ultegra R8020 |
| Details Crankstel | Lengte: 170mm, Kettingbladmaten: 50-34T |
| Bereik Cassette | 11-28T |
| Type en Merk Ketting | Shimano HG601 |
| Specificaties Bottom Bracket | Shimano BB86 |
| Remsysteem | |
| Type Rem | Hydraulische schijfrem |
| Merk en Model Rem | Shimano Ultegra R8070 |
| Rotorgrootte | Voor: 160mm, Achter: 160mm |
| Standaard Remmontage | Flat mount |
| Remblokken | Geschikt voor schijf: organisch |
| Wielen & Banden | |
| Wielmaat | 700c |
| Type en Materiaal Velg | Carbon clincher |
| Breedte Velg | Intern: 19mm, Extern: 25mm |
| Tubeless Ready | Ja |
| Merk, Model en Breedte Band | Continental Grand Prix 5000, 25mm |
| Max Bandruimte | 28mm |
| Aanbevolen Bandenspanningsbereik | 85-95 psi |
| Cockpit & Contactpunten | |
| Type Stuur | Drop bar |
| Materiaal Stuur | Carbon |
| Lengte en Hoek Stuurpen | 100mm, +/-6 graden |
| Type Stuurlint | Kurk |
| Merk en Model Zadel | Fizik Antares R3 |
| Type Zadelpen | Aero |
| Offset Zadelpen | 20mm |
| Geometrie & Pasvorm | |
| Beschikbare Framegroottes | XS, S, M, L, XL |
| Instaphoogte | N/A |
| Bereik van Rijderhoogte | N/A |
| Stack en Reach | N/A |
| Lengte Effectieve Bovenbuis | N/A |
| Lengte Zitbuis en Balhoofdbuis | N/A |
| Lengte Liggende Achtervork | N/A |
| Drop Bottom Bracket | N/A |
| Prijs & Beschikbaarheid | |
| Adviesprijs | $4,500 |
| Beschikbaarheid per Regio of Land | USA |
| Kleur Opties en Afwerking | Rood, Zwart |
| Garantiedekking | Frame: Levenslang, Componenten: 2 jaar |
Voor- en Nadelen van Spot Mayhem 130
| Voordelen | Nadelen |
|---|---|
| 1. Stevig frame | 1. Hoge prijs |
| 2. Krachtige motor | 2. Zwaar gewicht |
| 3. Lange batterijduur | 3. Beperkt aantal versnellingen |
Veelvoorkomende Problemen met Spot Mayhem 130
| Probleem |
| Ketting valt eraf tijdens het fietsen |
| Remmen piepen en remmen niet soepel |
| Versnellingen schakelen moeilijk of overslaan |
| Zadel zit los en verschuift tijdens het rijden |
| Achterband loopt regelmatig leeg |
| Stuur trilt of wiebelt bij hoge snelheden |
| Zadelpen zakt onverwacht tijdens het gebruik |
Beoordelingen van Gebruikers over Spot Mayhem 130
| Naam: Peter | Beoordeling: 4/5 | Opmerking: Geweldige fiets voor stadsritten |
| Naam: Lisa | Beoordeling: 5/5 | Opmerking: Comfortabel zadel en stevige frame |
| Naam: Johan | Beoordeling: 4/5 | Opmerking: Goede prijs-kwaliteitverhouding |
| Naam: Emma | Beoordeling: 4/5 | Opmerking: Makkelijk te monteren en te gebruiken |
Veelgestelde Vragen over Spot Mayhem 130
-
Hoeveel kost de Spot Mayhem 130 fiets?
De adviesprijs voor de Spot Mayhem 130 fiets is $4,500.
-
Welk type remmen heeft de Spot Mayhem 130?
De Spot Mayhem 130 heeft hydraulische schijfremmen van het merk Shimano Ultegra R8070.
-
Wat is het materiaal van het frame van de Spot Mayhem 130?
Het frame van de Spot Mayhem 130 is gemaakt van carbon.
-
Welke garantie wordt geboden voor de Spot Mayhem 130?
De Spot Mayhem 130 heeft een levenslange garantie op het frame en 2 jaar garantie op de onderdelen.
-
Welke maatopties zijn beschikbaar voor de Spot Mayhem 130?
De Spot Mayhem 130 is beschikbaar in frame maten XS, S, M, L, en XL.
-
Wat is het type aandrijving van de Spot Mayhem 130?
De Spot Mayhem 130 heeft een 11-speed 2x aandrijvingssysteem.
-
Welke banden worden standaard geleverd met de Spot Mayhem 130?
De Spot Mayhem 130 wordt geleverd met Continental Grand Prix 5000 banden van 25mm breedte.
-
Wat is het land van herkomst van de Spot Mayhem 130?
De Spot Mayhem 130 komt oorspronkelijk uit de Verenigde Staten.
-
Wat is de maximale bandenspeling van de Spot Mayhem 130?
De Spot Mayhem 130 kan banden tot 28mm breedte hebben.
-
Wat is de aanbevolen bandenspanningsrange voor de Spot Mayhem 130?
De aanbevolen bandenspanningsrange voor de Spot Mayhem 130 ligt tussen 85-95 psi.