Mongoose Salvo Comp Specificaties en Beoordelingen
Mongoose Salvo Comp specificaties
| Algemene Informatie | |
|---|---|
| Model Naam | Salvo Comp |
| Merk/Fabrikant | Mongoose |
| Jaar van Uitgave | 2021 |
| Land van Herkomst | Onbekend |
| BMX Fiets Type | Freestyle |
| Bedoeld Vaardigheidsniveau | Intermediate |
| Bedoelde Leeftijdsgroep | Tieners en Volwassenen |
| Frame & Geometrie | |
| Frame Materiaal | Chromoly |
| Frame Maat | 20.75" |
| Balhoofdhoek | 75.5 graden |
| Zadelpen Hoek | 71 graden |
| Kettingstay Lengte | 13.25" |
| Bracket Hoogte en Type | Mid |
| Interne Kabelgeleiding | Nee |
| Vork & Stuurinrichting | |
| Vork Materiaal | Chromoly |
| Stuurpen Type | Threadless |
| Aandrijving | |
| Aandrijving Type | Single-speed |
| Crank Type | 3-delig |
| Crank Arm Lengte | 175mm |
| Tandwielgrootte | 25T |
| Ketting Type | Standaard |
| Pedalen Type | Platform |
| Remsysteem | |
| Rem Type | U-rem |
| Detangler/Gyro Systeem | Nee |
| Verwijderbare Remmontage | Nee |
| Wielen & Banden | |
| Wielmaat | 20" |
| Velg Materiaal en Breedte | Dubbelwandig aluminium, 36mm |
| Aantal Spaken | 36h |
| Band Type | Park/Dirt |
| Band Breedte | 2.3" |
| Tubeless Ready | Nee |
| Cockpit & Contactpunten | |
| Stuur Breedte en Rise | 29" breedte, 9" rise |
| Stuur Materiaal | Chromoly |
| Stuurpen Type | Top load |
| Grip Type | Flanged |
| Zadel Type | Pivotal |
| Zadelpen Type en Verstelbaarheid | Pivotal, verstelbaar |
| Pinnen & Accessoires | |
| Pinnen Inbegrepen | Nee |
| Naafbescherming | Nee |
| Kettingspanners | Nee |
| Pasvorm & Maatvoering | |
| Aanbevolen Rider Hoogtebereik | 5'6" - 6'0" |
| Fiets Gewicht | Ong. 26 lbs |
| Gewichtslimiet | 250 lbs |
| Verpakking & Assemblage | |
| Fiets Gewicht in Doos | Ong. 30 lbs |
| Doos Afmetingen | Niet gespecificeerd |
| Assemblage Vereist | Gedeeltelijke assemblage vereist |
| Meegeleverde Gereedschappen | Basis gereedschap inbegrepen |
| Prijs & Beschikbaarheid | |
| Adviesprijs | $399.99 |
| Markt Beschikbaarheid | Verschilt per regio |
| Kleur Opties | Zwart, Rood |
| Garantie Dekking | Frame- en onderdelengarantie inbegrepen |
Voor- en Nadelen van Mongoose Salvo Comp
| Voordelen | Nadelen |
|---|---|
| Goede vering voor ruig terrein | Relatief hoog gewicht |
| Schijfremmen voor goede remkracht | Prijs kan aan de hoge kant zijn |
| Stevig frame voor duurzaamheid | Mogelijk extra kosten voor upgrades |
Veelvoorkomende Problemen met Mongoose Salvo Comp
| 1. Krakende geluiden tijdens het fietsen |
| 2. Problemen met schakelen tussen versnellingen |
| 3. Lekke banden door zwakke banden of velglint |
| 4. Remmen die niet goed functioneren |
| 5. Achterwiel dat regelmatig uit lijn raakt |
| 6. Zadel dat losraakt tijdens het fietsen |
| 7. Problemen met de vering, zoals lekkende dempers |
| 8. Ketting die regelmatig overslaat |
Beoordelingen van Gebruikers over Mongoose Salvo Comp
| Naam: Pieter | Beoordeling: 4/5 | Opmerking: Geweldige fiets voor off-road avonturen! |
| Naam: Anouk | Beoordeling: 5/5 | Opmerking: Zeer comfortabel en wendbaar. Ik ben er dol op! |
| Naam: Lars | Beoordeling: 4/5 | Opmerking: Goede prijs-kwaliteitverhouding. Aanrader! |
| Naam: Sophie | Beoordeling: 4/5 | Opmerking: Stijlvol design en soepel rijgedrag. Ik ben tevreden! |
Veelgestelde Vragen over Mongoose Salvo Comp
-
Hoeveel kost de Mongoose Salvo Comp fiets?
De Mongoose Salvo Comp fiets heeft een MSRP van $399.99.
-
Is de Mongoose Salvo Comp fiets tubeless ready?
Nee, de Mongoose Salvo Comp fiets is niet tubeless ready.
-
Worden er pegs meegeleverd met de Mongoose Salvo Comp fiets?
Nee, de Mongoose Salvo Comp fiets wordt geleverd zonder pegs.
-
Wat is het gewichtslimiet voor de Mongoose Salvo Comp fiets?
De Mongoose Salvo Comp fiets heeft een gewichtslimiet van 250 lbs.
-
Is er een garantie inbegrepen bij de Mongoose Salvo Comp fiets?
Ja, de Mongoose Salvo Comp fiets wordt geleverd met een frame- en onderdelengarantie.
-
Welke kleuropties zijn beschikbaar voor de Mongoose Salvo Comp fiets?
De Mongoose Salvo Comp fiets is verkrijgbaar in de kleuren zwart en rood.
-
Moet de Mongoose Salvo Comp fiets nog geassembleerd worden na aankoop?
Ja, er is gedeeltelijke montage vereist na aankoop van de Mongoose Salvo Comp fiets.
-
Wat is de aanbevolen lengte voor een rijder van de Mongoose Salvo Comp fiets?
De aanbevolen lengte voor een rijder van de Mongoose Salvo Comp fiets is tussen 5'6" en 6'0".
-
Heeft de Mongoose Salvo Comp fiets interne kabelgeleiding?
Nee, de Mongoose Salvo Comp fiets heeft geen interne kabelgeleiding.
-
Welk type remmen heeft de Mongoose Salvo Comp fiets?
De Mongoose Salvo Comp fiets is uitgerust met U-brakes.