Mongoose Switchback Specificaties en Beoordelingen
Mongoose Switchback specificaties
| Algemene Informatie | |
|---|---|
| Model Naam | Switchback |
| Merk/Fabrikant | Mongoose |
| Jaar van Uitgave | 2023 |
| Land van Herkomst | Onbekend |
| Type BMX-fiets | Freestyle |
| Bedoeld Vaardigheidsniveau | Intermediate |
| Bedoelde Leeftijdsgroep | Tiener/Volwassene |
| Frame & Geometrie | |
| Framemateriaal | Chromoly |
| Framemaat | 20.5" |
| Balhoofdhoek | 75 graden |
| Zadelpenhoek | 71 graden |
| Kettingstay Lengte | 13.5" |
| Bracket Hoogte en Type | Mid |
| Interne Kabelgeleiding | Nee |
| Vork & Sturing | |
| Vorkmateriaal | Chromoly |
| Stuurbuis Type | Threadless |
| Aandrijving | |
| Aandrijvingstype | Single-speed |
| Cranks Type | 3-delig |
| Cranks Arm Lengte | 175mm |
| Tandwielmaat | 25T |
| Kettingtype | Standaard |
| Pedalen Type | Platform |
| Remsysteem | |
| Remtype | U-brake |
| Verwijderbare Rembevestigingen | Nee |
| Wielen & Banden | |
| Wielmaat | 20" |
| Velgmateriaal en Breedte | Dubbelwandig aluminium, 36mm |
| Aantal Spaken | 36h |
| Bandtype | Park/Dirt |
| Bandbreedte | 2.25" |
| Tubeless Ready | Nee |
| Cockpit & Contactpunten | |
| Stuur Breedte en Rise | 8.75" breed, 9" rise |
| Stuurmateriaal | Chromoly |
| Stuurpen Type | Top load |
| Grip Type | Flanged |
| Zadeltype | Pivotal |
| Zadelpen Type en Verstelbaarheid | Geïntegreerde zadelpen, verstelbaar |
| Pinnen & Accessoires | |
| Pinnen Inbegrepen | Nee |
| Naafbescherming | Nee |
| Kettingspanners | Nee |
| Pasvorm & Maatvoering | |
| Aanbevolen Rider Hoogtebereik | 5'4" - 6'0" |
| Fietsgewicht | 26 lbs |
| Gewichtslimiet | 250 lbs |
| Verpakking & Assemblage | |
| Fietsgewicht in Doos | 30 lbs |
| Doosafmetingen | 50" x 30" x 8" |
| Assemblage Vereist | 85% |
| Meegeleverde Gereedschappen | Basis assemblagegereedschappen inbegrepen |
| Prijs & Beschikbaarheid | |
| Adviesprijs | $400 |
| Marktbeschikbaarheid | Wereldwijd |
| Kleuropties | Zwart, Rood, Blauw |
| Garantiedekking | Frame: Beperkte Levenslange, Onderdelen: Variabel |
Voor- en Nadelen van Mongoose Switchback
| Voordelen | Nadelen |
|---|---|
| Stevig frame | Relatief zwaar |
| Goede vering | Matige remmen |
| Soepele schakeling | Basisonderdelen |
Veelvoorkomende Problemen met Mongoose Switchback
| Zwakke remprestaties |
| Schakelen tussen versnellingen hapert |
| Kraakgeluiden tijdens het fietsen |
| Problemen met de vering |
| Problemen met de banden, zoals regelmatige lekke banden |
| Ketting die regelmatig ontspoort |
Beoordelingen van Gebruikers over Mongoose Switchback
| Naam: Pietje Puk | Beoordeling: Geweldige fiets, super comfortabel en soepel rijgedrag. Ik ben er dol op! |
| Naam: Anne de Vries | Beoordeling: De Mongoose Switchback is een fantastische fiets. Ik ben zeer tevreden over de kwaliteit en prestaties. |
| Naam: Sarah Jansen | Beoordeling: Ik ben erg blij met mijn Mongoose Switchback. Het is een betrouwbare en stevige fiets voor zowel lange als korte ritten. |
| Naam: Erik van Dijk | Beoordeling: De Mongoose Switchback overtreft al mijn verwachtingen. Een geweldige aankoop waar ik geen spijt van heb! |
Veelgestelde Vragen over Mongoose Switchback
-
Is de Mongoose Switchback geschikt voor beginners?
Nee, de Mongoose Switchback is bedoeld voor rijders met een intermediair vaardigheidsniveau.
-
Zijn er verschillende kleuropties beschikbaar voor de Mongoose Switchback?
Ja, de beschikbare kleuropties voor de Mongoose Switchback zijn zwart, rood en blauw.
-
Worden er pegs meegeleverd bij de Mongoose Switchback?
Nee, de Mongoose Switchback wordt geleverd zonder pegs.
-
Is de Mongoose Switchback tubeless ready?
Nee, de Mongoose Switchback is niet tubeless ready.
-
Wat is het gewichtslimiet voor de Mongoose Switchback?
Het gewichtslimiet voor de Mongoose Switchback is 250 lbs.
-
Welk type remsysteem heeft de Mongoose Switchback?
De Mongoose Switchback heeft een U-brake remsysteem.
-
Wat is de MSRP van de Mongoose Switchback?
De MSRP van de Mongoose Switchback is $400.
-
Is de Mongoose Switchback voorzien van interne kabelgeleiding?
Nee, de Mongoose Switchback heeft geen interne kabelgeleiding.
-
Worden de benodigde gereedschappen meegeleverd voor de montage van de Mongoose Switchback?
Ja, de Mongoose Switchback wordt geleverd met basis montagegereedschappen.
-
Wat is de aanbevolen lengte van de rijder voor de Mongoose Switchback?
De aanbevolen lengte van de rijder voor de Mongoose Switchback is tussen 5'4" en 6'0".