GT Bicycles Zaskar Specificaties en Beoordelingen
GT Bicycles Zaskar specificaties
| Algemene Informatie | |
|---|---|
| Modelnaam | GT Bicycles Zaskar |
| Merk/Fabrikant | GT Bicycles |
| Jaar van Uitgave | 2021 |
| Land van Herkomst | Verenigde Staten |
| Type Mountainbike | cross-country |
| Gebruik | recreatief |
| Frame & Geometrie | |
| Materiaal Frame | aluminium |
| Opties Framegrootte | S, M, L, XL |
| Framegeometrie | reach: 425mm / stack: 620mm / balhoofdhoek: 69 graden / zithoek: 73 graden / liggende achtervorklengte: 435mm / wielbasis: 1155mm |
| As Standaard | Boost 148mm |
| Type Bottom Bracket | BSA |
| Interne Kabelgeleiding | ja |
| Frame Opslag | downtube opslag |
| Beschermingsfuncties | frame armour, chainstay protector |
| Veerwegsysteem | |
| Type Vering | hardtail |
| Merk en Model Voorvering | RockShox Reba RL |
| Voorvering Veerweg | 100mm |
| Vering Ontwerp/Kinematica | standaard hardtail ontwerp |
| Aandrijfsysteem | |
| Type Aandrijving | 1x |
| Aantal Versnellingen | 12-speed |
| Achterderailleur Model | Shimano Deore XT |
| Merk en Model Schakelaar | Shimano SLX |
| Crankstel Details | lengte: 175mm / kettingblad grootte: 32T |
| Cassette Bereik | 10-51T |
| Type en Merk Ketting | Shimano CN-HG701 |
| Q-Factor | N/A |
| Remsysteem | |
| Type Remmen | hydraulische schijfrem |
| Merk en Model Remmen | Shimano Deore |
| Rotorgrootte | voor: 180mm / achter: 160mm |
| Remmontage Standaard | post mount |
| Remblokken | organisch |
| Wielen & Banden | |
| Wielgrootte | 29" |
| Materiaal en Breedte Velg | aluminium, 25mm intern |
| Type Naven en Engagement | standaard naaf met snelle betrokkenheid |
| Tubeless Ready | ja |
| Merk, Model en Breedte Banden | Maxxis Minion DHF, 2.3" |
| Band Compound en Zijwand Behuizing | dual compound, EXO bescherming |
| Loopvlakpatroon Banden en Bedoeld Terrein | agressief profiel voor alle omstandigheden |
| Max Bandenspanning | 40 psi |
| Cockpit & Contactpunten | |
| Type Stuur | riser |
| Materiaal Stuur | aluminium |
| Lengte en Hoek Stuurpen | 80mm, 6 graden |
| Type Handvatten | lock-on |
| Merk en Model Zadel | WTB Volt |
| Type Zadelpen | dropper |
| Reis Zadelpen | 125mm |
| Diameter Zadelpen | 31.6mm |
| Pedalen Inbegrepen | nee |
| Merk en Type Balhoofd | FSA, geïntegreerd |
| Geometrie & Pasvorm | |
| Beschikbare Framegroottes | S, M, L, XL |
| Instaphoogte | S: 740mm, M: 770mm, L: 800mm, XL: 830mm |
| Reikwijdte en Stack | S: 610mm/425mm, M: 615mm/445mm, L: 620mm/465mm, XL: 625mm/485mm |
| Effectieve Bovenbuislengte | 600mm |
| Liggende Achtervorklengte | 435mm |
| Bottom Bracket Drop en Hoogte | N/A |
| Lengte Balhoofdbuis en Zitbuis | N/A |
| Prijs & Beschikbaarheid | |
| Adviesprijs | $2,499 |
| Marktbeschikbaarheid | Noord-Amerika, Europa |
| Kleuropties | Zwart, Rood |
| Garantiedekking | frame: 5 jaar, componenten: 1 jaar |
Voor- en Nadelen van GT Bicycles Zaskar
| Voordelen | Nadelen |
|---|---|
| Lichtgewicht frame | Relatief hoge prijs |
| Goede wendbaarheid | Minder comfortabel op lange ritten |
| Hoogwaardige componenten | Mogelijke beperkte beschikbaarheid |
Veelvoorkomende Problemen met GT Bicycles Zaskar
| Ketting valt eraf tijdens het fietsen |
| Kraakgeluiden bij het trappen |
| Schakelen tussen versnellingen hapert |
| Achterwiel slingert of zit los |
| Remmen piepen of remkracht is onvoldoende |
| Stuurbuis zit los en veroorzaakt speling |
| Banden verliezen snel lucht, mogelijk lekke band |
Beoordelingen van Gebruikers over GT Bicycles Zaskar
| Naam: Jan | Beoordeling: Geweldige fiets, zeer licht en snel. Perfect voor off-road avonturen! |
| Naam: Marie | Beoordeling: Ik ben dol op mijn Zaskar, de wendbaarheid en responsiviteit zijn fantastisch! |
| Naam: Peter | Beoordeling: Solide constructie en betrouwbare prestaties, ik kan deze fiets zeker aanbevelen. |
| Naam: Laura | Beoordeling: De Zaskar heeft mijn verwachtingen overtroffen, een geweldige keuze voor serieuze fietsers. |
Veelgestelde Vragen over GT Bicycles Zaskar
-
Hoeveel jaar is de GT Bicycles Zaskar fiets uitgebracht?
De GT Bicycles Zaskar fiets is uitgebracht in 2021.
-
Welk type mountainbike is de GT Bicycles Zaskar?
De GT Bicycles Zaskar is een cross-country mountainbike.
-
Wat is de materiaalkeuze voor het frame van de GT Bicycles Zaskar?
Het frame van de GT Bicycles Zaskar is gemaakt van aluminium.
-
Welk merk en model wordt gebruikt voor de voorvering van de GT Bicycles Zaskar?
De voorvering van de GT Bicycles Zaskar is van het merk RockShox Reba RL.
-
Wat is het type remsysteem op de GT Bicycles Zaskar?
De GT Bicycles Zaskar heeft een hydraulisch schijfremsysteem.
-
Wat is de MSRP (adviesprijs) van de GT Bicycles Zaskar fiets?
De adviesprijs (MSRP) van de GT Bicycles Zaskar is $2,499.
-
Welke garantieperiode wordt aangeboden voor het frame van de GT Bicycles Zaskar?
Het frame van de GT Bicycles Zaskar heeft een garantie van 5 jaar.
-
Wat is de maximale bandenspanning voor de banden van de GT Bicycles Zaskar?
De maximale bandenspanning voor de banden van de GT Bicycles Zaskar is 40 psi.
-
Worden pedalen meegeleverd bij de GT Bicycles Zaskar fiets?
Nee, pedalen zijn niet inbegrepen bij de GT Bicycles Zaskar fiets.
-
Wat is de beschikbaarheid van de GT Bicycles Zaskar op de markt?
De GT Bicycles Zaskar is beschikbaar op de markten van Noord-Amerika en Europa.