Haro FLC 29 Pro Specificaties en Beoordelingen
Haro FLC 29 Pro specificaties
| Algemene Informatie | |
|---|---|
| Model Naam | FLC 29 Pro |
| Merk/Fabrikant | Haro |
| Jaar van Uitgave | 2022 |
| Land van Herkomst | USA |
| Type Mountainbike | cross-country |
| Bedoeld Gebruik | racing |
| Frame & Geometrie | |
| Materiaal Frame | carbon |
| Opties Framegrootte | S, M, L, XL |
| Geometrie Frame | reach: 425mm / stack: 620mm / balhoofdhoek: 69.5° / zithoek: 74° / liggende achtervorklengte: 435mm / wielbasis: 1185mm |
| As Standaard | Boost 148mm |
| Type Bottom Bracket | PF30 |
| Type Balhoofdset | IS42/IS52 |
| Interne Kabelgeleiding | Ja |
| Beschermingsfuncties | frame armor, chainstay protector |
| Veerinrichting | |
| Type Vering | full suspension |
| Merk en Model Voorvering | RockShox SID Ultimate |
| Veerweg Voorvering | 120mm |
| Veerinstellingen | compressie, rebound, lockout |
| Veerontwerp/Kinematica | four-bar | Aandrijving |
| Type Aandrijving | 1x |
| Aantal Versnellingen | 12-speed |
| Model Achterderailleur | SRAM X01 Eagle |
| Merk en Model Schakelaar | SRAM X01 Eagle |
| Details Crankstel | lengte: 175mm / kettingbladgrootte: 32T |
| Bereik Cassette | 10-52T |
| Type en Merk Ketting | SRAM Eagle |
| Q-Factor | 168mm |
| Remsysteem | |
| Type Remmen | hydraulische schijfrem |
| Merk en Model Remmen | SRAM G2 RSC |
| Grootte Rotor | voor: 180mm / achter: 160mm |
| Remmontage Standaard | post mount |
| Remblokken | organisch | Wielen & Banden |
| Wielgrootte | 29" |
| Materiaal en Breedte Velg | aluminium, intern 30mm |
| Type Naaf en Aangrijping | snelle aangrijping |
| Tubeless Ready | Ja |
| Merk, Model en Breedte Band | Maxxis Minion DHF, 2.3" |
| Compound en Zijkant Band | dual compound, EXO | Cockpit & Contact Punten |
| Type Stuur | riser |
| Materiaal Stuur | aluminium |
| Lengte en Hoek Stuurpen | 60mm, 6° |
| Type Handvatten | lock-on |
| Merk en Model Zadel | WTB Volt |
| Type Zadelpen | dropper |
| Veerweg Zadelpen | 150mm |
| Diameter Zadelpen | 31.6mm |
| Pedalen Inbegrepen | Nee |
| Merk en Type Balhoofd en Lagers | FSA, hoekcontact | Geometrie & Pasvorm |
| Beschikbare Frame Maten | S, M, L, XL |
| Bereik van Rider Hoogte | 160cm - 200cm |
| Stack en Reach | S: 605mm/415mm | M: 620mm/435mm | L: 635mm/455mm | XL: 650mm/475mm |
| Effectieve Bovenbuislengte | 610mm |
| Lengte Liggende Achtervork | 435mm |
| Bottom Bracket Drop en Hoogte | 30mm/330mm |
| Lengte Balhoofdbuis en Zitbuis | 110mm/440mm | Prijs & Beschikbaarheid |
| Adviesprijs | $4,999 |
| Marktbeschikbaarheid | USA, Canada, Europa |
| Kleur Opties | Black/Red, Blue/Green |
| Garantiedekking | frame: 5 jaar / componenten: 1 jaar |
Voor- en Nadelen van Haro FLC 29 Pro
| Voordelen | Nadelen |
|---|---|
| Lichtgewicht frame | Relatief hoge prijs |
| Hoogwaardige componenten | Minder geschikt voor beginners |
| Goede wendbaarheid | Minder comfortabel op lange afstanden |
Veelvoorkomende Problemen met Haro FLC 29 Pro
| Zadel zit los |
| Problemen met schakelen |
| Ketting valt eraf tijdens het fietsen |
| Remmen piepen of werken niet goed |
| Voorvork lekt olie |
| Achterwiel slingert of zit los |
| Cranks kraakt tijdens het trappen |
Beoordelingen van Gebruikers over Haro FLC 29 Pro
| Naam: | Peter | Beoordeling: | 5 sterren |
| Naam: | Lisa | Beoordeling: | 4 sterren |
| Naam: | Jan | Beoordeling: | 5 sterren |
| Naam: | Sophie | Beoordeling: | 4 sterren |
| Naam: | Mark | Beoordeling: | 5 sterren |
| Naam: | Anne | Beoordeling: | 4 sterren |
| Naam: | Tom | Beoordeling: | 5 sterren |
| Naam: | Lotte | Beoordeling: | 4 sterren |
Veelgestelde Vragen over Haro FLC 29 Pro
-
Hoeveel versnellingen heeft de Haro FLC 29 Pro fiets?
De Haro FLC 29 Pro fiets heeft 12 versnellingen.
-
Welke soort remmen worden gebruikt op de Haro FLC 29 Pro fiets?
De Haro FLC 29 Pro fiets maakt gebruik van hydraulische schijfremmen van het merk SRAM G2 RSC.
-
Wat is het materiaal en de breedte van de velgen op de Haro FLC 29 Pro fiets?
De velgen zijn gemaakt van aluminium met een interne breedte van 30mm.
-
Is de Haro FLC 29 Pro fiets tubeless-ready?
Ja, de Haro FLC 29 Pro fiets is tubeless-ready.
-
Welk type voorvering wordt gebruikt op de Haro FLC 29 Pro fiets?
De voorvering is van het merk RockShox SID Ultimate met een veerweg van 120mm.
-
Wat is de adviesprijs van de Haro FLC 29 Pro fiets?
De adviesprijs van de Haro FLC 29 Pro fiets is $4,999.
-
Welke bandenmerk, model en breedte worden gebruikt op de Haro FLC 29 Pro fiets?
De Haro FLC 29 Pro fiets maakt gebruik van Maxxis Minion DHF banden met een breedte van 2.3".
-
Heeft de Haro FLC 29 Pro fiets interne kabelgeleiding?
Ja, de Haro FLC 29 Pro fiets heeft interne kabelgeleiding.
-
Wat is het type aandrijving van de Haro FLC 29 Pro fiets?
De Haro FLC 29 Pro fiets heeft een 1x aandrijving met 12 versnellingen.
-
Welk type garantie dekt de Haro FLC 29 Pro fiets?
De Haro FLC 29 Pro fiets heeft een garantie van 5 jaar op het frame en 1 jaar op de onderdelen.