Titus Racer X Specificaties en Beoordelingen
Titus Racer X specificaties
| Algemene Informatie | |
|---|---|
| Model Naam | Titus Racer X |
| Merk | Titus |
| Jaar van Uitgave | 2021 |
| Land van Herkomst | Verenigde Staten |
| Soort Mountainbike | cross-country |
| Bedoeld Gebruik | races |
| Frame & Geometrie | |
| Materiaal Frame | carbon |
| Frame Maat Opties | S, M, L, XL |
| Geometrie Frame | reach: 430mm / stack: 620mm / balhoofdhoek: 69 graden / zithoek: 74 graden / liggende achtervorklengte: 435mm / wielbasis: 1165mm |
| As Standaard | Boost 148mm |
| Type Bottom Bracket | PF30 |
| Type Balhoofdset | IS42/IS52 |
| Interne Kabelgeleiding | Ja |
| Frame Opslag | downtube opslag |
| Veerinrichting | |
| Type Vering | full suspension |
| Merk en Model Voorvering | Fox Float 32 |
| Veerweg Voorvering | 120mm |
| Merk en Model Achtervering | Fox Float DPS |
| Veerweg Achtervering | 120mm |
| Veerinrichting Aanpassingen | compressie, rebound |
| Veerontwerp/Kinematica | four-bar |
| Aandrijving | |
| Type Aandrijving | 1x |
| Aantal Versnellingen | 12-speed |
| Model Achterderailleur | SRAM GX Eagle |
| Merk en Model Schakelaar | SRAM GX Eagle |
| Crankstel Details | lengte: 175mm / kettingblad: 32T |
| Tandwielen Bereik Cassette | 10-52T |
| Type en Merk Ketting | SRAM Eagle |
| Q-Factor | 168mm |
| Remsysteem | |
| Type Remmen | hydraulische schijfremmen |
| Merk en Model Remmen | SRAM Level |
| Grootte Rotor | voor: 180mm / achter: 160mm |
| Remmontage Standaard | post mount |
| Remblokken | organisch |
| Wielen & Banden | |
| Wielmaat | 29" |
| Materiaal en Breedte Velgen | aluminium, intern 30mm |
| Type Naaf en Engagement | snelle aangrijping |
| Tubeless Ready | Ja |
| Merk, Model en Breedte Banden | Maxxis Minion DHF, 2.3" |
| Band Compound en Zijwand Behuizing | dual compound, EXO bescherming |
| Loopvlakpatroon Banden en Ondergrond | agressief profiel voor losse en rotsachtige ondergrond |
| Max Bandenspanning | 35 PSI |
| Cockpit & Contactpunten | |
| Type Stuur | riser |
| Materiaal Stuur | aluminium |
| Lengte en Hoek Stuurpen | 80mm, 6 graden |
| Type Handvatten | lock-on |
| Merk en Model Zadel | Fizik Gobi |
| Type Zadelpen | dropper |
| Veerweg Zadelpen | 150mm |
| Diameter Zadelpen | 30.9mm |
| Pedalen Inbegrepen | Nee |
| Merk en Type Balhoofd en Lagers | Cane Creek, afgedichte cartridge |
| Geometrie & Pasvorm | |
| Beschikbare Frame Maten | S, M, L, XL |
| Instaphoogte | S: 750mm, M: 780mm, L: 810mm, XL: 840mm |
| Bereik en Stack | S: 600mm/420mm, M: 620mm/440mm, L: 640mm/460mm, XL: 660mm/480mm |
| Effectieve Bovenbuislengte | 625mm |
| Lengte Liggende Achtervork | 435mm |
| Bottom Bracket Drop en Hoogte | 40mm drop, 335mm hoogte |
| Lengte Balhoofd en Zadelpen | 110mm, 450mm |
| Prijs & Beschikbaarheid | |
| Adviesprijs | $4,999 |
| Markt Beschikbaarheid | Noord-Amerika, Europa |
| Kleur Opties | Zwart/Rood, Blauw/Geel |
| Garantie Dekking | frame: 5 jaar, componenten: 1 jaar |
Voor- en Nadelen van Titus Racer X
| Voordelen | Nadelen |
|---|---|
| Lichtgewicht frame | Relatief duur in aanschaf |
| Snelle en wendbare fiets | Minder comfortabel op lange afstanden |
| Goede prestaties in races | Minder geschikt voor off-road terrein |
Veelvoorkomende Problemen met Titus Racer X
| 1. | Ketting valt regelmatig af tijdens het fietsen |
| 2. | Remmen piepen of werken niet soepel |
| 3. | Achterwiel slingert of zit los |
| 4. | Voorvork maakt ongewoon geluid bij het inveren |
| 5. | Problemen met schakelen naar bepaalde versnellingen |
| 6. | Stuur zit los of draait niet soepel |
| 7. | Zadel zakt tijdens het fietsen |
Beoordelingen van Gebruikers over Titus Racer X
| Naam: Lisa | Beoordeling: Geweldige fiets voor offroad avonturen! |
| Naam: Michael | Beoordeling: De Titus Racer X fietst soepel en is zeer wendbaar. |
| Naam: Sarah | Beoordeling: Ik ben dol op de snelheid en stabiliteit van deze fiets! |
| Naam: Thijs | Beoordeling: De Titus Racer X overtreft al mijn verwachtingen, een topfiets! |
Veelgestelde Vragen over Titus Racer X
-
Hoeveel jaar is de Titus Racer X al op de markt?
De Titus Racer X is sinds 2021 beschikbaar, dus al een paar jaar!
-
Welke type vering heeft de Titus Racer X?
De Titus Racer X heeft een full suspension veringsysteem.
-
Wat is de standaard diameter van de zadelpen van de Titus Racer X?
De Titus Racer X heeft een zadelpen met een diameter van 30.9mm.
-
Welk type remmen worden gebruikt op de Titus Racer X?
De Titus Racer X maakt gebruik van hydraulische schijfremmen van het merk SRAM Level.
-
Wat is de maximale bandenspanning die de Titus Racer X aankan?
De Titus Racer X kan banden tot 35 PSI aan.
-
Welk merk en model zadel is standaard gemonteerd op de Titus Racer X?
Op de Titus Racer X vind je het Fizik Gobi zadel.
-
Wat is de garantieperiode voor de frame van de Titus Racer X?
Het frame van de Titus Racer X wordt gedekt door een garantie van 5 jaar.
-
Wat is het type aandrijving dat wordt gebruikt in de Titus Racer X?
De Titus Racer X maakt gebruik van een 1x aandrijfsysteem met 12 versnellingen.
-
Welk type stuur wordt gebruikt op de Titus Racer X?
Op de Titus Racer X vind je een riser stuur van aluminium.
-
Wat is de adviesprijs voor de Titus Racer X?
De adviesprijs voor de Titus Racer X is $4,999.